| Type | Full rim |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Frame shape | Round |
| Sex | Uni |
| Lens length | 49 mm |
| Lens height | 38 mm |
| Bridge size | 20 mm |
| Temple length | 148 mm |
| Variant | black-gold, rose gold, silver |
| Type | Full rim |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Frame shape | Round |
| Sex | Uni |
| Lens length | 49 mm |
| Lens height | 38 mm |
| Bridge size | 20 mm |
| Temple length | 148 mm |
| Variant | black-gold, rose gold, silver |