| Type | Full rim |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Frame shape | Panto-Square |
| Sex | Female |
| Lens length | 52 mm |
| Lens height | 45 mm |
| Bridge size | 18 mm |
| Temple length | 145 mm |
| Variant | rosegold-beige, rosegold-black, rosegold-brown |
| Type | Full rim |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Frame shape | Panto-Square |
| Sex | Female |
| Lens length | 52 mm |
| Lens height | 45 mm |
| Bridge size | 18 mm |
| Temple length | 145 mm |
| Variant | rosegold-beige, rosegold-black, rosegold-brown |